Blog

KURUMSALLIK ÖN PLANDA OLMALI

Web sitesi dünyanin en ucuz reklam aracidir. Firmanizin ürün, hizmet, kampanya ve duyurularini müsterilerinize hizli pratik güvenilir sekilde iletmenizi saglar. Web sitesi firmanizin 24 saat açik bir vitrini ve prestij göstergesidir. iyi yapilmis bir internet sitesi sizlerin ve firmanizin prestijini temsil etmektedir. Kurumsal müsterilerimizin ihtiyaçlarina yönelik web tasarim hizmeti vermekteyiz. Sadece size özel olarak hazirlanmis tasarim sayesinde farkinizi ortaya koyabilirsiniz.

Ürün Katalog Sistemi
istenildigi kadar kategori ve alt kategori olusturulabilir, sinirsiz sayida marka ve ürün tanimlanabilir, her ürüne sinirsiz sayida özellik eklenebilir, istenildigi zaman degistirilebilir veya silinebilir. Sanal magazada satilan ürünlere istenildigi gibi stok atamasi yapilabilmektedir.
Ürün Arama Fonksiyonu
Ürünler arasinda hizli veya detayli arama yapilabilmektedir. Arama sonuçlarini detayli listeleyebilirsiniz.
Media Destegi
Resim, video ve döküman destegi sayesinde ziyaretçilerinize firmaniz hakkinda daha detayli bilgi aktarabilirsiniz.
Üyelik Sistemi
Sitenizdeki ziyaretçilere özel hizmet vermek isterseniz sitenizde üye kayiti tutabilir. Bu sayede müsteriler hakkinda bilgiler toplanir ve raporlamada kullanilir. istenildigi kadar üye grubu olusturulabilir ve belirlenen üyeler bu gruplara dahil edilip özel fiyat indirimleri ve özel hizmetler uygulanabilir.
Hizli ve Kolay Yönetim
Sitenin tüm dinamik içerigi web tabanli olarak teknik ve mali bilgi gerektirmeden istenildigi zaman degistirilebilir ve güncellenebilir.
Müsteri Hizmetleri
Müsterileriniz ve ziyaretçileriniz vermis oldgunuz hizmet hakkinda destek ve size iletmek istedikleri her türlü soruyu e-posta canli destek ile gönderebilirler.
Reklam Yönetimi
Belirlenmis alanlara reklam alabilir veya kendi reklamlarinizi yayinlayabilirsiniz.
içerik Yönetimi
Statik sayfa içerikleri, HTML Editörü sayesinde teknik bilgi gerektirmeden hazirlanabilmektedir.
Raporlama
Yönetim ekraninda ziyaretçilerinizi günlük, aylik ve yillik bir sekilde raporlayabilir, ziyaretçi yüzdelerinizi görebilirsiniz. istenirse de Microsoft Excel’e aktarilabilmektedir.
Firmaniza Özel Yazilimlar
istek ve ihtiyaçlariniz dogrultusunda gerekli ek yazilim gelistirme destegi tarafimizdan sunulmaktadir.
Ücretsiz Güncellemeler
Sürekli gelismekte olan e-ticaret sistemimizin güncellemelerinden ücretsiz olarak yararlanilabilmektedir.
Teknolojik Altyapi
E-ticaret sistemi Microsoft .NET programlama dili ile gelistirilmistir ve MS Access, MSSQL veritabanlarini desteklemektedir.
Barindirma (Hosting) Hizmeti
E-ticaret sitenizin yayinlanmasi için barindirma hizmetini bizden temin edebilirsiniz veya kendi tercih ettiginiz bir firmanin .Net destekli sunucularinda barindirabilirsiniz.
Kurumsal web tasarimi, yazilimi ve kurumsal kimlik çalismalari hakkinda destek ve bilgi almak için proje danismanlarimizla iletisime geçiniz.

WhatsApp WhatsApp