Sonuç Odaklı E-posta Pazarlama

E-posta Pazarlama ile Yatırım Getirinizi Artırın

Günümüzde en çok kullanılan reklam yöntemlerinden biri olan E-Posta pazarlama ile yatırım getirinizi arttırabilirsiniz. Doğru uygulama ve yaratıcı görsellerle özgün bir E-Posta reklamı hazırlayarak gelirinizi arttırmanızı sağlıyoruz.

  • ­İyi yazılmış içerik daha fazla izleyici çeker.
  • ­Çarpıcı eposta tasarımları./li>
  • ­Açılış sayfası tasarımı ve entegrasyonu.

Maillerinizde göndereceğiniz içeriklerinizin tasarımlarını şirketinize özel hazırlıyor ve doğru kişilere ulaşmasını sağlıyoruz. E-Postanızda göndereceğiniz tasarımı websiteniz ve sosyal medyanızla entegre çalışmasını sağlıyor, sonuçları takip edebilmenizi sağlayacak raporlar sunuyoruz.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

İlerleme Süreci

Kapsamlı E-Posta reklamcılığı stratejimiz, yatırımlarınızın getirisinde artış sağlar.

Araştırma

Öncelikle şirketinizin eksiklerini ve ulalabileceğiniz kitleyi hedeflemek amacıyla bir araştırma yapılır. Ardından doğru kişiler seçildiğinde görsellerde kullanılacak olan görseller ve yazılacak metinler özenle seçilir.

Strateji

Yapılan araştırmalar sonucunda mail atılacak şirketler, hazırlanacak görseller ve metinler ile ilgili belli çalışmalar yapılır. Bu çalışmaların devamı ve izlenecek sürecin stratejisi doğru bir şekilde belirlenerek profesyonel bir şekilde uygulama başlar.

Tasarım

Belirlenen stratejinin ardından E-Posta gönderilecek kişilere yönelik doğru grafik tasarım çalışmaları başlatılır. Bu çalışmalarda kullanılacak olan görseller hem sosyal medyanızla, hem de websitenizle entegre bir şekilde seçilir. Seçilen görseller doğru formatlara getirilerek uygun metinlerle birleştirilir.

Ortaya çıkan görselin ardından doğru entegrasyonlar yapılarak e-posta reklamınızın son hali ortaya çıkar.

Raporlama

E-Posta reklamızın strateji ve tasarım sürecinden sonra doğru kişilere ulaştığından emin olunur. E-Postalar gönderilmeye başladıktan sonra belirli süreçlerde raporlar hazırlanarak tarafınıza sunulur.

WhatsApp WhatsApp