Kurumsallık Ön Planda Olmalı

panda

In Tasarım, Yazılım Posted

Web sitesi dünyanın en ucuz reklam aracıdır. Firmanızın ürün, hizmet, kampanya ve duyurularını müşterilerinize hızlı pratik ve güvenilir şekilde iletmenizi sağlar. Web sitesi firmanızın 24 saat açık bir vitrini ve prestij göstergesidir. iyi yapılmış bir internet sitesi sizlerin ve firmanızın prestijini temsil etmektedir. Kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik web tasarım hizmeti vermekteyiz. Sadece size özel olarak hazırlanmış tasarım sayesinde farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Ürün Katalog Sistemi
istenildiği kadar kategori ve alt kategori oluşturulabilir, sınırsız sayıda marka ve ürün tanımlanabilir, her ürüne sınırsız sayıda özellik eklenebilir, istenildiği zaman değiştirilebilir veya silinebilir. Sanal mağazada satılan ürünlere istenildiği gibi stok ataması yapılabilmektedir.
Ürün Arama Fonksiyonu
Ürünler arasında hızlı veya detaylı arama yapılabilmektedir. Arama sonuçlarını detaylı listeleyebilirsiniz.
Media Desteği
Resim, video ve döküman desteği sayesinde ziyaretçilerinize firmanız hakkında daha detaylı bilgi aktarabilirsiniz.
Üyelik Sistemi
Sitenizdeki ziyaretçilere özel hizmet vermek isterseniz sitenizde üye kaydı tutabilir. Bu sayede müşteriler hakkında bilgiler toplanır ve raporlamada kullanılır. İstenildiği kadar üye grubu oluşturulabilir ve belirlenen üyeler bu gruplara dahil edilip özel fiyat indirimleri ve özel hizmetler uygulanabilir.
Hızlı ve Kolay Yönetim
Sitenin tüm dinamik içeriği web tabanlı olarak teknik ve mali bilgi gerektirmeden istenildiği zaman değiştirilebilir ve güncellenebilir.
Müşteri Hizmetleri
Müşterileriniz ve ziyaretçileriniz vermiş olduğunuz hizmet hakkında destek ve size iletmek istedikleri her türlü soruyu e-posta canlı destek ile gönderebilirler.
Reklam Yönetimi
Belirlenmiş alanlara reklam alabilir veya kendi reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.
içerik Yönetimi
Statik sayfa içerikleri, HTML Editörü sayesinde teknik bilgi gerektirmeden hazirlanabilmektedir.
Raporlama
Yönetim ekranında ziyaretçilerinizi günlük, aylık ve yıllık bir şekilde raporlayabilir, ziyaretçi yüzdelerinizi görebilirsiniz. istenirse de Microsoft Excel’e aktarılabilmektedir.
Firmanıza Özel Yazılımlar
istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerekli ek yazılım geliştirme desteği tarafımızdan sunulmaktadır.
Ücretsiz Güncellemeler
Sürekli gelişmekte olan e-ticaret sistemimizin güncellemelerinden ücretsiz olarak yararlanılabilmektedir.
Teknolojik Altyapı
E-ticaret sistemi Microsoft .NET programlama dili ile geliştirilmiştir ve MS Access, MSSQL veritabanlarını desteklemektedir.
Barındırma (Hosting) Hizmeti
E-ticaret sitenizin yayınlanması için barındırma hizmetini bizden temin edebilirsiniz veya kendi tercih ettiğiniz bir firmanın .Net destekli sunucularında barındırabilirsiniz.
Kurumsal web tasarımı, yazılımı ve kurumsal kimlik çalışmaları hakkında destek ve bilgi almak için proje danışmanlarımızla iletişime geçiniz.